Erhan kaptan ile Adrasan tekne turu

Bir den fazla ve çeşitli misafirlerimle katıldığım Suluada turlarında her zaman da mutlu ayrıldık. Ailece çalışılan teknede fiyata dahil olarak sunulan balık ,özellikle Levrek ama genelde Çipura lezzetli ,yanında yine ev yapımı kırmızı biber dolması ,salata,aralarda da çay biskuvi ve meyve ikramları da var .Tabii ayrıca ücreti mukabili soğuk içecekler (bira dahil) var. Aslında 100 km yol yapıp hareket saati 10.30 yetişiyoruz ve şunu söylüyorum kendi kendime ” gezi yanında yemek mi bedava?” yoksa “yemek yanında gezi mi bedava?” ,artık kendiniz karar verirsiniz

Adrasan Erhan kaptanın Ahmet Efe tekne turunda çok eğlendik. Tekne güzel ve temiz tam kapasite ile gitse bile herkes için rahat bir ortam var. Günün nasıl geçtiğini anlamiyorsunuz.koylara ya da suluadaya sefer yapılıyor 3 ya da 4 kez denize girme molası veriliyor. Yemek, çay ve meyve ikramları var yemekte balık salata dolma ya da makarna var hepsi çok lezzetli ev yemeği tadinda. Her türlü içecek de mevcut isterseniz. Müzikler çok kaliteli rahatsız etmiyor. Tur fiyatına başka yerde bu yemeği bile yiyemezsiniz….

Adrasan çok güzel bir koy ama Adrasan’da tekneyle gezmek çok daha güzel. Erhan Kaptanın teknesi Ahmet Efe ile gününüz oldukça eğlenceli geçecek nefis sularda yüzüp enfes bir öğle yemeği yiyeceksiniz dalından yeni kopmuş meyvelerden oluşan meyve saati de cabası. … verdiğiniz her kurusun karşılığını fazlasıyla alacağınız bir deneyim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

İlk gişidimizde eşimin doğum günüydü. Olimposta pasta bulamayınca kaptanı aradılar, gece 12de ayaklandırdık kaptanımızı, bize pasta buldu. Diğer tekneler Aleyna Tilki, Ankara havaları çalarken biz Bob Marley’le gezdik. Yemekler harika, aileden biri gibiler. Gittikleri koylar mükemmel. Bütün tekneler beraber gidince insan yığını oluyor, yüzecek yer kalmıyor. Erhan kaptanla öyle bi sorun yok, bakıyor kalabalıklaşacak hemen başka koya çekiyor. Bundan sonra favori tatil mekanım! O koyları gezmeden sakın Adrasan’dan ayrılmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.